Zestaw z zabawką

zbierz całą kolekcję

Specjalnie dla naszych najmłodszych Klientów postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty zestaw z zabawką w trzech odsłonach:

  1. Pizza z szynką i ananasem, soczek, zabawka
  2. Pizza z szynką, soczek, zabawka
  3. Nuggetsy, frytki, soczek, zabawka

Dlaczego zestawy?

Postanowiliśmy wzbogacić standardową ofertę dla dzieci o atrakcyjne zabawki. Oprócz smakowitych przekąsek, które nakarmią naszych najmłodszych Klientów, w ofercie proponujemy figurki, które zapewnią im rozrywkę podczas spożywania posiłku w naszych pizzeriach.

Kostka Fidgitrix to kolekcja zabawek, która daje dzieciom możliwość rozwijania manualnych umiejętności. Aż 6 funkcji zabawy! Możesz bawić się w przesuwanie rączek, obracanie nóżek, potrząsanie grzywy, a nawet klikanie buzi. Zbierz całą rodzinkę śmiesznych kostek-figurek do której należą:

balls
balls
balls
balls
balls
balls
balls
 
zjemy.co

PUNK

ten biały stworek o nienagannej fryzurze zabawnie potrząsa swoimi kolorowymi włosami. W rytm muzyki może również do tańca porwać swoje rączki oraz nóżki. Sprawdź co jeszcze kryje w sobie Punk.

zjemy.co

BUNNY

słodki różowy króliczek-kostka, który potrafi ruszać swoimi długimi uszkami. W zabawie rusza swoim pyszczkiem i łapkami. Zaproś go do zabawy.

zjemy.co

TRASH

ta pomarańczowa kostka potrafi otwierać pokrywkę oraz poruszać podstawą, a jego śmieszny nosek rozbawi każde dziecko. Zobacz ile trików kryje w sobie Trash.

zjemy.co

TIKI

ruchomy ananas na głowie, niebieskie rączki, pomarańczowe nóżki. Zobacz jakie inne funkcje zabawy posiada egzotyczny stworek. Weź go do swojej kolekcji.

zjemy.co

Teevee

ta zielona figurka-telewizor zabawnie kręci się dookoła oraz porusza antenką. Możesz także przesuwać jego rączki oraz sprawić, że jego uśmiech będzie szeroki. Odkryj wszystkie 6 trików Teevee.

NASZE MARKI