Włosko-polska uczta

Włosko-polska uczta

Jaka potrawa oprócz pizzy kojarzy Ci się z Włochami? Z pewnością odpowiedź brzmi: „Makaron”. Tworząc menu Biesiadowo makaron postawiliśmy na dość wysokiej pozycji. Decyzja poszerzenia menu o różnego rodzaju pasty był strzałem w dziesiątkę! Cieszymy się, że przyjęliście dodatkowe menu z otwartymi ramionami i z chęcią zamawiacie nasze makarony.

Makaron Biesiadowo

Pragniemy Wam przybliżyć zatem jakie makarony są dostępne w ofercie naszych pizzerii.

Spaghetti Bolognese

Spaghetti Carbonara

Lazania Bolognese

Lazania szpinakowa

To, że Polacy – podobnie jak reszta świata – lubią makaron potwierdzają dane z badań. Wykazały one, że w pierwszej połowie 2019 r. makaron zakupiło niemal 97% polskich gospodarstw domowych. Średnio zakupy te wyniosły 10,8 kg. Tak duża popularność tego produktu w zakupowym koszyku nie dziwi, skoro aż 93% badanych osób przyznało, że jada makaronowe dania przynajmniej raz na dwa tygodnie, a 55% raz w tygodniu lub nawet częściej.

Poza dostarczaniem pełnowartościowych składników odżywczych jedną z największych zalet makaronów w naszej diecie jest zapewnienie nam zdrowej energii, dzięki której nasz może w pełni funkcjonować oraz dawać nam energię do działania. Makaron to sycące i energetyczne danie -za tym wszystkim stoją złożone węglowodany. Nasz organizm bardzo wolno trawi skrobię, więc jedząc makaron, łatwiej utrzymamy formę. Dietetycy zalecają, by węglowodany stanowiły 50 procent dziennego zapotrzebowania na energię.

Aby poznać pełną ofertę makaronów zapraszamy na biesiadowo.pl

Powrót

Może Cię również zainteresować

Sieć pizzerii Biesiadowo wprowadziła nowe zabawki, które pewnością rozbawią i ucieszą zarówno dzieci, jak i dorosłych - zabawki kiwaczki! Każde zamówienie „zestawu z zabawką” w naszej restauracji otrzymuje dodatkowo sprężynowego kiwaczka.
Pizza jest jednym z najbardziej popularnych dań na całym świecie, a różne kontynenty mają swoje unikalne wersje tego dania, dostosowane do lokalnych smaków i tradycji.
Franczyza to popularny model biznesowy, który umożliwia przedsiębiorcom i inwestorom korzystanie z sprawdzonych koncepcji biznesowych i znanych marek.

NASZE MARKI