NASZE POCZĄTKI

Pierwsze kroki w biznesie stawialiśmy we własnej pizzerii wyposażonej w 200 miejsc siedzących. Pizzeria ta w błyskawicznym tempie zyskała na popularności. Nierzadko dochodziło do sytuacji, w których klienci czekali na wolny stolik. Nasz lokal zwrócił uwagę odwiedzających, którzy wyrażali chęć otwarcia restauracji o podobnym charakterze.
W odpowiedzi na ich zapotrzebowanie, powstało pięć kolejnych lokali w Łodzi, które na wzorzec naszej restauracji uruchomione zostały przez zewnętrznych inwestorów z naszą pomocą. Nadal nie był to jeszcze etap franczyzy.
Zważywszy na błyskawiczny rozwój pizzerii, postanowiliśmy otworzyć hurtownię, która po dzień dzisiejszy zapewnia niezbędne zaopatrzenie do wyrobu m. in. pizzy. Kolejnym krokiem było podjęcie decyzji o franczyzie. Po przedstawieniu oferty potencjalnym franczyzobiorcom, nastąpił szybki rozwój sieci Pizzerii Biesiadowo. W 2009 roku otworzyliśmy 30 pizzerii, a w 2010 kolejne 30. Obecnie na rynku z powodzeniem funkcjonuje ponad 100 lokali.
Zapraszamy do współpracy!

Jeśli chciałbyś stworzyć miejsce w kórym będziesz karmić zadowolonych Klientów, dołącz do sieci Pizzerii Biesiadowo. Dochodowy biznes z błyskawicznym zwrotem inwestycji oraz najlepszą ofertą franczyzową w Polsce.

SMACZNIE,
SWOJSKO I DO SYTA

Biesiadowo – to znana wszystkim sieć pizzerii, która przyciąga uwagę klimatycznym stylem oraz oryginalnym menu.
Oprócz standardowej pizzy, w naszych lokalach serwowane są tradycyjne dania obiadowe, które zaskakują smakiem i cieszą się ogromną popularnością wśród konsumentów.

Wystrój wnętrz oraz nazwy potraw nawiązują do stylu rodem ze staropolskiej, tradycyjnej chaty co sprawia, że pizzerie Biesiadowo to idealne miejsce spotkań z rodziną lub znajomymi.

25.	Biesiadowo, to świeża, chrupiąca, i największa pizza w okolicy. Jeśli chcesz mieć ją w swojej pizzerii, skorzystaj z franczyzy, która oferuje dochodowy biznes.

DLA NAS
LICZY SIĘ KAŻDY SZCZEGÓŁ

Oferujemy wyjątkową pizzę na tradycyjnym cieście, sporządzonym według unikatowej receptury, które wychodząc prosto z pieca jest chrupkie jak żadne inne. Szeroka gama dań obiadowych i dodatków przygotowanych z niezwykłą starannością o każdy detal, zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze potrawy serwujemy z myślą o tych, którzy cenią sobie tradycyjny smak w towarzystwie wyjątkowego klimatu.

Biesiadowo to regionalne składniki dostarczane przez najlepszych producentów w Polsce. Dołącz do nas już dziś i ciesz się błyskawicznym zyskiem oraz najszybszym zwrotem inwestycji we franczyzie z pizzą.

REGIONALNE SKŁADNIKI
NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Od 2007 roku przez lata zdobyliśmy ogromne uznanie wśród szerokiej rzeszy Klientów. Grono miłośników naszej pizzy wciąż rośnie i poszerza się. Niewątpliwy sukces i popularność pizzerii Biesiadowo, to zasługa doskonałego ciasta, wyśmienitych sosów i pozostałych dodatków do pizzy, przyrządzanych z najlepszych na rynku rodzimych produktów.

NASZE MARKI