własny biznes gastronomiczny

Jak otworzyć pizzerię

30.	  Ten biznes może być Twój. Nie ryzykuj, zainwestuj w sprawdzony biznes franczyzowy z doświadczeniem. Dołącz do nas. Gwarantujemy błyskawiczny zwrot inwestycji oraz szybki zysk.

Jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się siecią pizzerii. Obecnie jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się sieci gastronomicznych w Polsce. Popularność zyskaliśmy dzięki mega wielkiej, pysznej pizzy o średnicy 57 cm serwowanej w naszych lokalach. Posiadamy najkorzystniejszy w Polsce system franczyzowy. Franczyzobiorca we własny lokal inwestuje od 55 000 zł, dzięki czemu inwestycja ma szanse zwrócić się błyskawicznie. Franczyzobiorcy, którzy jako pierwsi otworzyli lokale w naszej sieci, posiadają już kolejne swoje lokale, co dowodzi, że inwestycja ta jest naprawdę opłacalna.

Myślisz o własnej gastronomii? Otwórz z nami dochodowy biznes jakim jest pizzeria Biesiadowo. Oferujemy najtańszą franczyzę na rynku z gwarantowanym zwrotem inwestycji oraz szybkim zyskiem.

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Zapewniamy pomoc oraz pełne wsparcie podczas otwarcia lokalu jak i prowadzenia działalności. Franczyzobiorca może liczyć na darmowe szkolenia personelu. Prowadzimy własną hurtownię zaopatrzenia pizzerii, dzięki czemu franczyzobiorca otrzymuje starannie wyselekcjonowane wysokiej jakości produkty w bardzo korzystnych cenach .

Kontakt
posłuchaj jak otworzyć własną

Pizzerię Biesiadowo

Przewidywana suma inwestycji

55000

całkowita
kwota
inwestycji

1250

miesięczna
opłata
franczyzowa

+ 1% miesięcznego przychodu netto uzyskanego z prowadzenia lokalu

0

opłata
wstępna
oraz marketingowa

Podstawowe wymagania

100 %

zaangażowania
właściciela
oraz chęć współpracy

70 m 2

minimalna
wielkość
lokalu

0

Nie wymagamy
doświadczenia
w branży

Jeśli brakuje Ci środków na Twój binzes, możemy zaoferować wsparcie w pozyskiwaniu kredytowania na uruchomienie własnej gastronomii.

Brakuje Ci środków

na rozkręcenie własnego biznesu?

Zobacz jak możemy Ci pomóc! Proponujemy atrakcyjne warunki kredytowania sprzętu w Twojej gastronomii. Gwarantujemy leasingi inwestującym w branżę gastronomiczną(zarówno osobom fizycznym jak i prowadzącym własną działalność gospodarczą). Współpracujemy z doświadczonymi firmami w kredytowaniu biznesów gastronomicznych. Skorzystaj z wiedzy naszych doradców finansowych i pozyskaj kredytowanie na rozwój swojej działalności gastronomicznej.

Sieć Pizzerii Biesiadowo

w ciągu swojej kilkunastoletniej działalności zdobyła setki zadowolonych klientów.

Masterfranczyza

Firma PPHU "Wojtex" poszukuje do współpracy osoby przedsiębiorcze jako Master Franczyzobiorców poza granicami kraju. Zadaniem Master Franczyzobiorcy będzie pozyskiwanie nowych lokalizacji franczyzowych na podległym terenie i pełna obsługa logistyczna.

Opłata roczna za przystąpienie do sieci wynosi jedyne 2500 EUR

Zadaniem Master Franczyzobiorcy jest otworzenie pierwszego lokalu, koszt inwestycji to kwota od 20 000 EUR.

Chcesz otworzyć franczyzę Biesiadowo za granicami Polski? Skontaktuj się z nami i dołącz do najlepszego biznesu gastronomicznego. Zwrot inwestycji gwarantowany.

Jak otworzyć pizzerię

to takie proste
Zobacz jak niewiele potrzeba aby stać się częścią dochodowego biznesu gastronomicznego z pewnym zyskiem.

Zapraszamy do współpracy

Wojciech Goduński

Właściciel sieci

Kontakt wyłącznie w sprawie franczyzy

tel: 792 433 601

Numer nie służy do zamawiania pizzy

mail: w.godunski@wojtex.net

Skontaktuj się z nami i poznaj warunki przystąpienia do franczyzy z kategorii pizza. Z nami dołączysz do sprawdzonego biznesu z szybkim zwrotem inwestycji.

NASZE MARKI