Przekąski w Biesiadowie

Przekąski w Biesiadowie

Mecz, maraton filmowy, spotkanie z przyjaciółmi – zobacz jakie możesz zamówić przekąski niezależnie od okazji.

Frytki z batatów

Bataty zawierają NNKT (Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe) w tym kwas linolenowy i linolowy – niezwykle ważne dla zachowania dobrej kondycji całego organizmu. Zawierają niezbędne aminokwasy egzogenne – stanowią świetne źródło białka. W ich składzie odnajdziemy witaminy: C, A, B, kwas foliowy, E i K. Ze składników mineralnych wchodzących w skład batatów najważniejsze są: potas, fosfor, chlor, wapń, magnez, siarka, sód, jod, żelazo, a także mangan, selen i miedź. Zawierają stosunkowo niski indeks glikemiczny, który pomaga w ustabilizowaniu poziomu cukru we krwi.

Nachosy

Jeszcze inną alternatywą dla niezdrowych chipsów są nachosy - pocięte w płaskie trójkąciki tortille – z dodatkiem przypraw. Świetnie chrupią – mniej nie tuczą tak jak zwykłe chipsy. Nachosy serwujemy z sosem serowym, a także z różnymi dipami. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że oprócz niewielkich jak na przekąski ilości tłuszczu zawierają też białko oraz błonnik, niezbędny do prawidłowego i harmonijnego trawienia.

Wejdź na biesiadowo.pl i sprawdź jakie inne menu na każdą okazję możesz zamówić z dostawą.

Smacznego!

Powrót

Może Cię również zainteresować

Nie wiesz, na co masz ochotę? Postaw na swoją kreatywność. Odwiedź Biesiadowo, Pomyśl chwilę, Weź coś wymyśl i zaskocz wszystkich swoją konwencją.
Nie od dziś wiadomo, że w grupie siła. W Biesiadowie także zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszym menu wygodnie rozsiadło się Biesiadne Trio
Mimo że Biesiadowo to przede wszystkim sieć pizzerii, staramy się zapewnić klientom pełną gamę posiłków. Dania obiadowe to bardzo istotny filar naszego menu.

NASZE MARKI