Przekąski w Biesiadowie

Przekąski w Biesiadowie

Mecz, maraton filmowy, spotkanie z przyjaciółmi – zobacz jakie możesz zamówić przekąski niezależnie od okazji.

Frytki z batatów

Bataty zawierają NNKT (Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe) w tym kwas linolenowy i linolowy – niezwykle ważne dla zachowania dobrej kondycji całego organizmu. Zawierają niezbędne aminokwasy egzogenne – stanowią świetne źródło białka. W ich składzie odnajdziemy witaminy: C, A, B, kwas foliowy, E i K. Ze składników mineralnych wchodzących w skład batatów najważniejsze są: potas, fosfor, chlor, wapń, magnez, siarka, sód, jod, żelazo, a także mangan, selen i miedź. Zawierają stosunkowo niski indeks glikemiczny, który pomaga w ustabilizowaniu poziomu cukru we krwi.

Nachosy

Jeszcze inną alternatywą dla niezdrowych chipsów są nachosy - pocięte w płaskie trójkąciki tortille – z dodatkiem przypraw. Świetnie chrupią – mniej nie tuczą tak jak zwykłe chipsy. Nachosy serwujemy z sosem serowym, a także z różnymi dipami. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że oprócz niewielkich jak na przekąski ilości tłuszczu zawierają też białko oraz błonnik, niezbędny do prawidłowego i harmonijnego trawienia.

Wejdź na biesiadowo.pl i sprawdź jakie inne menu na każdą okazję możesz zamówić z dostawą.

Smacznego!

Powrót

Może Cię również zainteresować

Jaka potrawa oprócz pizzy kojarzy Ci się z Włochami? Z pewnością odpowiedź brzmi: „Makaron”. Tworząc menu Biesiadowo makaron postawiliśmy na dość wysokiej pozycji.
Pierwszy dzień wiosny zawsze zwiększa ilość zamówień na tę zdrowszą część naszego menu. Nasi Klienci mają apetyt na pizzę z zielonymi dodatkami, sałatki, tortille, a nawet frytki z batatów
Zobacz jakie zestawy przygotowaliśmy dla najmłodszych.

NASZE MARKI