Przekąski w Biesiadowie

Przekąski w Biesiadowie

Mecz, maraton filmowy, spotkanie z przyjaciółmi – zobacz jakie możesz zamówić przekąski niezależnie od okazji.

Frytki z batatów

Bataty zawierają NNKT (Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe) w tym kwas linolenowy i linolowy – niezwykle ważne dla zachowania dobrej kondycji całego organizmu. Zawierają niezbędne aminokwasy egzogenne – stanowią świetne źródło białka. W ich składzie odnajdziemy witaminy: C, A, B, kwas foliowy, E i K. Ze składników mineralnych wchodzących w skład batatów najważniejsze są: potas, fosfor, chlor, wapń, magnez, siarka, sód, jod, żelazo, a także mangan, selen i miedź. Zawierają stosunkowo niski indeks glikemiczny, który pomaga w ustabilizowaniu poziomu cukru we krwi.

Nachosy

Jeszcze inną alternatywą dla niezdrowych chipsów są nachosy - pocięte w płaskie trójkąciki tortille – z dodatkiem przypraw. Świetnie chrupią – mniej nie tuczą tak jak zwykłe chipsy. Nachosy serwujemy z sosem serowym, a także z różnymi dipami. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że oprócz niewielkich jak na przekąski ilości tłuszczu zawierają też białko oraz błonnik, niezbędny do prawidłowego i harmonijnego trawienia.

Wejdź na biesiadowo.pl i sprawdź jakie inne menu na każdą okazję możesz zamówić z dostawą.

Smacznego!

Powrót

Może Cię również zainteresować

Sieć pizzerii Biesiadowo wprowadziła nowe zabawki, które pewnością rozbawią i ucieszą zarówno dzieci, jak i dorosłych - zabawki kiwaczki! Każde zamówienie „zestawu z zabawką” w naszej restauracji otrzymuje dodatkowo sprężynowego kiwaczka.
Pizza jest jednym z najbardziej popularnych dań na całym świecie, a różne kontynenty mają swoje unikalne wersje tego dania, dostosowane do lokalnych smaków i tradycji.
Franczyza to popularny model biznesowy, który umożliwia przedsiębiorcom i inwestorom korzystanie z sprawdzonych koncepcji biznesowych i znanych marek.

NASZE MARKI