Wiosna ach to Ty!

Wiosna ach to Ty!

Menu sałatkowe

Pierwszy dzień wiosny zawsze zwiększa ilość zamówień na tę zdrowszą część naszego menu. Nasi Klienci mają apetyt na pizzę z zielonymi dodatkami, sałatki, tortille, a nawet frytki z batatów. Dla nas serwowanie lżejszych posiłków to czysta przyjemność. Z chęcią stawiamy na zielone dodatki, cięższe składniki przestają być na topie. Klienci w zamówieniach boczek zastępują kurczakiem, salami szynką dojrzewającą, a słodkiego ananasa, lekką rukolą.

Jakie sałatki możesz znaleźć w naszym menu?

NIE UDAWAJ GREKA

ser sałatkowy, pomidor, ogórek zielony, papryka czerwona, cebula czerwona, zielone oliwki, sos winegret + 2 grzanki czosnkowe

MIAŁA BABA KOGUTA

polędwica panierowana, sałata lodowa, ogórek zielony, pomidor, sos majonezowy, grzanki, ser tarty

Mamy również coś da tych, którzy uważają, że zielone warzywo to nie jedzenie.

Zamów frytki z batatów podawane z rozmaitymi sosami, tortillę z kurczakiem lub Vegeburgery

Zapraszamy na lekkie i bardzo smaczne danie, a nade wszystko zaspokajające letni apetyt, który w ciepłe miesiące jest większy na coś zdrowszego.

Wejdź na https://biesiadowo.pl/ i poznaj całą naszą ofertę

Powrót

Może Cię również zainteresować

Jaka potrawa oprócz pizzy kojarzy Ci się z Włochami? Z pewnością odpowiedź brzmi: „Makaron”. Tworząc menu Biesiadowo makaron postawiliśmy na dość wysokiej pozycji.
Mecz, maraton filmowy, spotkanie z przyjaciółmi – zobacz jakie możesz zamówić przekąski niezależnie od okazji. Wejdź na biesiadowo.pl i sprawdź jakie możesz zamówić z dostawą
Zobacz jakie zestawy przygotowaliśmy dla najmłodszych.

NASZE MARKI