Spędź czas z bliskimi przy pysznej pizzy

Spędź czas z bliskimi przy pysznej pizzy

Spędź czas z bliskimi przy pysznej pizzy

Obecnie trudno wygospodarować przestrzeń do relaksu i spędzania czasu z najbliższymi. Jednym z najlepszych rozwiązań jest wspólny posiłek.

Trzecia dekada XXI wieku stawia przed nami kolejne wyzwania. W związku z pogłębiającym się kryzysem gospodarczym pracujemy coraz więcej. W konsekwencji mamy coraz mniej czasu nie tylko dla siebie, ale też dla najbliższych. Rodzinne wyjście do kina lub teatru staje się sporym wydatkiem. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na wspólne chwile w domowych zaciszach.

Pizza dobra na wszystko

Aktywności, których można się podjąć w gronie przyjaciół i rodziny, jest mnóstwo. Od oglądania filmów przez układanie puzzli na grach planszowych kończąc. Wszystkie te działania można jednak udoskonalić dobrym jedzeniem, którym można się podzielić. Tu z pomocą przychodzimy my, dostarczając pizzę pod same drzwi. Jeśli jednak wolisz wyrwać się z domu, zapraszamy do jednego z naszych lokali.

Chyba nie ma drugiej tak przystępnej cenowo, uwielbianej przez wszystkich potrawy. Pizzę kochają zarówno dzieci, jak i dorośli. Za względu na łatwość w dzieleniu, doskonale sprawdza się na wszelkiego rodzaju spotkaniach. Tym bardziej więc wydaje się najlepszym z wyborów. Zwłaszcza biorąc pod uwagę wielkość produktu.

W Biesiadowie oferujemy aż cztery rozmiary pizzy. Zaczynając od mini, której średnica wynosi 26 centymetrów, kończąc na dużej, gdzie mówimy już o 57 cm. Tak duży wybór umożliwia decyzję, czy tym razem wystarczy tylko jedna, czy może lepiej zamówić kilka mniejszych pizz. W obu przypadkach macie pewność, że nikt nie skończy głodny, a posiłek zadowoli wszystkich obecnych.

Nasze menu stworzyliśmy z myślą o zróżnicowanych klientach. Oferujemy klasyczne kompozycje, jak Biesiadowo-Hawajowo i Sołtysowa, ale mamy też propozycje wegetariańskie (m.in. Super Biesiada) i coś dla lubiących pikantne wyzwania (Mocna w gębie, Nie dasz rady, Zielsko diabelsko itd.).

Nie trzeba olbrzymich nakładów czasu i pieniędzy, by dobrze spędzić czas. Często wystarczy odpowiednie towarzystwo i coś dobrego do jedzenia. Odnośnie do drugiej z wymienionych rzeczy mamy kilka pomysłów, które znajdziesz w zakładce menu.

Powrót

Może Cię również zainteresować

Nie wiesz, na co masz ochotę? Postaw na swoją kreatywność. Odwiedź Biesiadowo, Pomyśl chwilę, Weź coś wymyśl i zaskocz wszystkich swoją konwencją.
Nie od dziś wiadomo, że w grupie siła. W Biesiadowie także zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszym menu wygodnie rozsiadło się Biesiadne Trio
Mimo że Biesiadowo to przede wszystkim sieć pizzerii, staramy się zapewnić klientom pełną gamę posiłków. Dania obiadowe to bardzo istotny filar naszego menu.

NASZE MARKI