Wpadnij do Biesiadowa na obiad

Wpadnij do Biesiadowa na obiad

Mimo że Biesiadowo to przede wszystkim sieć pizzerii, staramy się zapewnić klientom pełną gamę posiłków. Dania obiadowe to bardzo istotny filar naszego menu.

Pizza, mimo upływu lat, nadal postrzegana jest przez wielu jako posiłek towarzyszący spotkaniom towarzyskim i imprezom. W związku z tym, że Biesiadowo z przyjemnością gości wszystkich, postanowiliśmy stworzyć przestrzeń dla osób, które chciałyby zjeść smaczny obiad, który niekoniecznie będzie pizzą.

Obiad w Biesiadowie, czyli nie tylko pizza

Aby nasze założenie mogło się spełnić, musieliśmy przystosować ofertę do różnych potrzeb. Dlatego w menu Besiadowa znajdziecie m.in. golonkę z kością i talarkami, placki ziemniaczane, pikantne skrzydełka lub nuggetsy z frytkami. Te ostatnie z pewnością zadowolą młodszych gości naszej pizzerii. Jednak w rękawie trzymamy jeszcze więcej asów.

Jednym z absolutnych obiadowych pewniaków, który musiał pojawić się na naszych talerzach, były pierogi. Sztandarowe polskie danie serwujemy w aż trzech wariantach. Oprócz pierogów ukraińskich znajdziecie u nas te z mięsem oraz z kapustą i grzybami.

Prócz wspomnianych dań serwujemy również pyszne makarony inspirowane kuchnią włoską. Ponadto mamy bardzo obszerną ofertę burgerów. Biesiadowo stawia na inkluzywność, tak że oprócz mięsnych kompozycji, takich jak m.in. burger na ostro, cheeseburger lub double burger, proponujemy naszym klientom burgera wegetariańskiego. Każdego z nich zakupisz osobno lub w zestawie z frytkami i napojem. Jeśli jednak masz ochotę na coś lżejszego, zerknij ku naszym sałatkom lub zupom. To doskonałe propozycje zarówno do rozpoczęcia uczty w Biesiadowie, jak i jej ukoronowania.

Porcje, które oferujemy, zadowolą nawet największych głodomorów. Niezmiennie staramy się karmić smacznie, swojsko i do syta. Natomiast po pysznym obiedzie zachęcamy do spróbowania naszych deserów, na które zawsze znajdzie się miejsce w żołądku. Zapoznaj się z naszą ofertą obiadową już dzisiaj, przechodząc do zakładki menu, gdzie znajdziesz najbliższe Biesiadowo w twojej okolicy.

Powrót

Może Cię również zainteresować

Sieć pizzerii Biesiadowo wprowadziła nowe zabawki, które pewnością rozbawią i ucieszą zarówno dzieci, jak i dorosłych - zabawki kiwaczki! Każde zamówienie „zestawu z zabawką” w naszej restauracji otrzymuje dodatkowo sprężynowego kiwaczka.
Pizza jest jednym z najbardziej popularnych dań na całym świecie, a różne kontynenty mają swoje unikalne wersje tego dania, dostosowane do lokalnych smaków i tradycji.
Franczyza to popularny model biznesowy, który umożliwia przedsiębiorcom i inwestorom korzystanie z sprawdzonych koncepcji biznesowych i znanych marek.

NASZE MARKI