Wykaż się wyobraźnią i weź coś wymyśl

Wykaż się wyobraźnią i weź coś wymyśl

Nie wiesz, na co masz ochotę? Postaw na swoją kreatywność. Odwiedź Biesiadowo, Pomyśl chwilę, Weź coś wymyśl i zaskocz wszystkich swoją konwencją.

Bywają dni, kiedy praktycznie nie da się jasno określić, na co masz ochotę. Uczucie ciągłego kompromisu potrafi być frustrujące, zwłaszcza kiedy mowa o jedzeniu. Zamiast głowić się pół dnia, jak najlepiej dostosować się do określonej oferty gastronomicznej w twojej okolicy, lepiej zajrzyj do Biesiadowa, gdzie otwieramy się w pełni na twoją inwencję twórczą.

Biesiadowo po twojemu – skomponuj własną pizzę

W naszym menu znajdziesz aż dwie pozycje, które pozwolą ci na składnikową swobodę. Pierwsza z nich to „Pomyśl chwilę”. W ramach zamówienia możesz dobrać trzy składniki, które dołączą do sosu i sera, które już się na pizzy znajdują. Kolejna to „Weź coś wymyśl”. Decydując się na tę pozycję masz do dyspozycji aż pięć dowolnych składników. Obie propozycje dają ci pewność, że zamówiona pizza będzie niepowtarzalna, idealnie dopasowana do twojego gustu i potrzeb.

Pamiętaj, że w Biesiadowie każdą pizzę możesz zamówić w czterech rozmiarach, zaczynając od 26. cm średnicy, a na 57. cm kończąc. Dzięki równie dużemu wyborowi rozmiarów, zarówno Pomyśl chwilę, jak i Weź coś wymyśl to bardzo dobry wybór na wszelkie spotkania towarzyskie. Dobór składników można potraktować albo jako drogę do kompromisu, albo jako świetną zabawę. Każdy z elementów układanki możecie wybierać np. poprzez rzut kostką. Możesz też zaskoczyć wszystkich, tworząc najdziwniejszą, najbardziej zaskakującą pizzę, jaką widziano w sieci pizzerii Biesiadowo. Zaproś przyjaciół i przekonaj się na własnej skórze, że możliwości, jak w komponowaniu własnej pizzy, jest naprawdę wiele.

Powrót

Może Cię również zainteresować

Nie od dziś wiadomo, że w grupie siła. W Biesiadowie także zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszym menu wygodnie rozsiadło się Biesiadne Trio
Mimo że Biesiadowo to przede wszystkim sieć pizzerii, staramy się zapewnić klientom pełną gamę posiłków. Dania obiadowe to bardzo istotny filar naszego menu.
Biesiadowo to sieć pizzerii skierowana do całej rodziny. Z myślą o naszych najmłodszych klientach staramy się, by zestawy z zabawką były jak najatrakcyjniejsze.

NASZE MARKI