Otwórz własną pizzerię

Otwórz własną pizzerię

Początki sieci

Pierwsze kroki w biznesie stawialiśmy we własnej pizzerii wyposażonej w 200 miejsc siedzących. Pizzeria ta w błyskawicznym tempie zyskała na popularności. Nierzadko dochodziło do sytuacji, w których klienci czekali na wolny stolik. Nasz lokal zwrócił uwagę odwiedzających, którzy wyrażali chęć otwarcia restauracji o podobnym charakterze.

W odpowiedzi na ich zapotrzebowanie, powstało pięć kolejnych lokali w Łodzi, które na wzorzec naszej restauracji uruchomione zostały przez zewnętrznych inwestorów z naszą pomocą. Nadal nie był to jeszcze etap franczyzy.

Franczyza

Zważywszy na błyskawiczny rozwój pizzerii, postanowiliśmy otworzyć hurtownię, która po dzień dzisiejszy zapewnia niezbędne zaopatrzenie do wyrobu m. in. pizzy. Kolejnym krokiem było podjęcie decyzji o franczyzie. Po przedstawieniu oferty potencjalnym franczyzobiorcom, nastąpił szybki rozwój sieci Pizzerii Biesiadowo. W 2009 roku otworzyliśmy 30 pizzerii, a w 2010 kolejne 30. Obecnie na rynku z powodzeniem funkcjonuje ponad 100 lokali.” – o początkach sieci opowiada Wojciech Goduński, właściciel P.P.H.U. „Wojtex” – firmy będącej największym operatorem franczyzowym w Polsce.

Jak do nas dołączyć?

Jeśli szukasz sprawdzonego pomysłu na biznes, to doskonale trafiłeś. Biesiadowo posiada trzy główne cechy, które wskazują na to, że warto zainwestować w naszą franczyzę:

  1. Największa sieć pizzerii – W całej Polsce posiadamy ponad 100 pizzerii. Wielkość marki jest dowodem na to jak silna jest nasza sieć. Stając się naszym franczyzobiorcom, stajesz się częścią mocno ugruntowanej marki na rynku gastronomicznym.
  2. Najlepsza pizza – co to znaczy, że nasza pizza jest „najlepsza”? Zespół naszych technologów od początku istnienia sieci (2007 rok) pracuje nad doborem składników naszych potraw. Wszystkie surowce wykorzystywane do tworzenia pozycji z menu pochodzą od zaufanych dostawców oferujących najlepszej jakości produkty. Wysiłek włożony w tworzenie naszego menu wynagradzany jest przez szerokie grono naszych Klientów, którzy od lat z przyjemnością zamawiają naszą pizzę.
  3. Najszybszy zwrot inwestycji - Koszt inwestycji zaczyna się od 42 tys. zł, co powoduje błyskawiczny zwrot z inwestycji środków. Miesięczna opłata z tytułu franczyzy wynosi 1000 zł netto i jest niezależna od wysokości osiąganych obrotów. Aby dołączyć do sieci i otworzyć własną pizzerię Biesiadowo nie trzeba posiadać doświadczenia w branży gastronomicznej.

Nasze nagrody i wyróżnienia

Co roku koncept zajmuje wysokie pozycje w rankingach biznesowych i gastronomicznych. Sieć pizzerii Biesiadowo jest laureatem nagród takich jak: Laur Konsumenta, Gazele Biznesu, Firma Roku, Jakość Roku, Polish Product , Luksusowa marka Roku i wiele innych.

W chwili obecnej na terenie Polski z powodzeniem funkcjonuje ponad 100 pizzerii pod szyldem Biesiadowo. Liczba ta nieustannie się zwiększa. Franczyzobiorców przyciąga bardzo korzystna oferta:

100% wsparcia dla franczyzobiorcy na każdym etapie prowadzenia działalności,

Bezpłatne działania marketingowe w ramach marki,

Sprawdzony model franczyzowy, gwarantujący pewny zysk,

Szybki zwrot inwestycji przy niskim nakładzie finansowym,

Brak opłaty licencyjnej, wstępnej oraz marketingowej.

Sieć zaopatruje lokale w produkty z własnej hurtowni, dzięki czemu każdy franczyzobiorca otrzymuje starannie wyselekcjonowany asortyment w bardzo korzystnych cenach.

Powrót

Może Cię również zainteresować

Jaka potrawa oprócz pizzy kojarzy Ci się z Włochami? Z pewnością odpowiedź brzmi: „Makaron”. Tworząc menu Biesiadowo makaron postawiliśmy na dość wysokiej pozycji.
Mecz, maraton filmowy, spotkanie z przyjaciółmi – zobacz jakie możesz zamówić przekąski niezależnie od okazji. Wejdź na biesiadowo.pl i sprawdź jakie możesz zamówić z dostawą
Pierwszy dzień wiosny zawsze zwiększa ilość zamówień na tę zdrowszą część naszego menu. Nasi Klienci mają apetyt na pizzę z zielonymi dodatkami, sałatki, tortille, a nawet frytki z batatów

NASZE MARKI