Przepis na ciasto Biesiadowo

Przepis na ciasto Biesiadowo

Pizzą Polacy zajadają się od lat. W Biesiadowie już 13. rok. nasi Klienci zachwycają się smakiem ciasta oraz dodatków najsłynniejszej potrawy na świecie. Co sprawia, że nasze pizzerie przyciągają smakoszy tej włoskiej potrawy? Z pewnością jest to unikalna receptura ciasta oraz dobór składników.

Jak to jest zrobione?

Przy tworzeniu pizzy zawsze należy pamiętać o umiejętnym wyselekcjonowaniu surowców z których powstaje pizza. Nasi pizzermeni od początku istnienia sieci wykorzystują najlepszej jakości mąkę. Drożdże również nie są przypadkowe. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem i silną pozycją na rynku dla naszych franczyzobiorców wynegocjowaliśmy konkurencyjne stawki najlepszych produktów wśród zaufanych dostawców, a to wszystko przekłada się na jakość oraz smak pizzy.

Przepis na pizzę

Przepis na ciasto Biesiadowo jest tajnie strzeżony, aby był jedyny i niepowtarzalny na tle konkurencji. Wszystkie nasze pizzerie zobowiązane są do zachowania tajemnicy receptur. Ciasto powstaje z wyłącznie świeżych i unikalnych składników. Dbamy o jakość i zachowanie standardów na każdym etapie przygotowania.

Aby pizze w naszych restauracjach były jeszcze lepsze, każdy nowy franczyzobiorca ma zapewnione szkolenie z tworzenia pozycji w menu oraz standardów obsługi Klienta. Na spotkaniu ze szkoleniowcami krok po kroku przedstawiane są nasze pizze oraz pozostałe dania. Ton wszystko przekłada się na sukces i renomę wśród naszych Klientów.

Zrób z nami pizzę

Dołącz do szerokiego grona franczyzobiorców i stań się częścią dochodowego biznesu z błyskawicznym zwrotem inwestycji. Nasza wykwalifikowana kadra specjalistów przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy otwarcia pizzerii. Podczas prowadzenia Twojej pizzerii zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności. Biesiadowo – największa franczyza w Polsce.

Powrót

Może Cię również zainteresować

Nie wiesz, na co masz ochotę? Postaw na swoją kreatywność. Odwiedź Biesiadowo, Pomyśl chwilę, Weź coś wymyśl i zaskocz wszystkich swoją konwencją.
Nie od dziś wiadomo, że w grupie siła. W Biesiadowie także zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszym menu wygodnie rozsiadło się Biesiadne Trio
Mimo że Biesiadowo to przede wszystkim sieć pizzerii, staramy się zapewnić klientom pełną gamę posiłków. Dania obiadowe to bardzo istotny filar naszego menu.

NASZE MARKI