Przepis na ciasto Biesiadowo

Przepis na ciasto Biesiadowo

Pizzą Polacy zajadają się od lat. W Biesiadowie już 13. rok. nasi Klienci zachwycają się smakiem ciasta oraz dodatków najsłynniejszej potrawy na świecie. Co sprawia, że nasze pizzerie przyciągają smakoszy tej włoskiej potrawy? Z pewnością jest to unikalna receptura ciasta oraz dobór składników.

Jak to jest zrobione?

Przy tworzeniu pizzy zawsze należy pamiętać o umiejętnym wyselekcjonowaniu surowców z których powstaje pizza. Nasi pizzermeni od początku istnienia sieci wykorzystują najlepszej jakości mąkę. Drożdże również nie są przypadkowe. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem i silną pozycją na rynku dla naszych franczyzobiorców wynegocjowaliśmy konkurencyjne stawki najlepszych produktów wśród zaufanych dostawców, a to wszystko przekłada się na jakość oraz smak pizzy.

Przepis na pizzę

Przepis na ciasto Biesiadowo jest tajnie strzeżony, aby był jedyny i niepowtarzalny na tle konkurencji. Wszystkie nasze pizzerie zobowiązane są do zachowania tajemnicy receptur. Ciasto powstaje z wyłącznie świeżych i unikalnych składników. Dbamy o jakość i zachowanie standardów na każdym etapie przygotowania.

Aby pizze w naszych restauracjach były jeszcze lepsze, każdy nowy franczyzobiorca ma zapewnione szkolenie z tworzenia pozycji w menu oraz standardów obsługi Klienta. Na spotkaniu ze szkoleniowcami krok po kroku przedstawiane są nasze pizze oraz pozostałe dania. Ton wszystko przekłada się na sukces i renomę wśród naszych Klientów.

Zrób z nami pizzę

Dołącz do szerokiego grona franczyzobiorców i stań się częścią dochodowego biznesu z błyskawicznym zwrotem inwestycji. Nasza wykwalifikowana kadra specjalistów przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy otwarcia pizzerii. Podczas prowadzenia Twojej pizzerii zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności. Biesiadowo – największa franczyza w Polsce.

Powrót

Może Cię również zainteresować

Jaka potrawa oprócz pizzy kojarzy Ci się z Włochami? Z pewnością odpowiedź brzmi: „Makaron”. Tworząc menu Biesiadowo makaron postawiliśmy na dość wysokiej pozycji.
Mecz, maraton filmowy, spotkanie z przyjaciółmi – zobacz jakie możesz zamówić przekąski niezależnie od okazji. Wejdź na biesiadowo.pl i sprawdź jakie możesz zamówić z dostawą
Pierwszy dzień wiosny zawsze zwiększa ilość zamówień na tę zdrowszą część naszego menu. Nasi Klienci mają apetyt na pizzę z zielonymi dodatkami, sałatki, tortille, a nawet frytki z batatów

NASZE MARKI