Jak do nas dołączyć?

Jak do nas dołączyć?

Pewnie choć raz zastanawialiście się jak dołączyć do naszej sieci pizzerii?

Wbrew pozorom, aby stać się częścią największej sieci pizzerii w Polsce, należy zrealizować kilka etapów, które składają się na otwarcie własnego biznesu. Koncepcja pomysłu na własną franczyzę z P.P.H.U. „Wojtex” od samego początku w swoim założeniu ma stworzenie przejrzystych warunków, które wprowadzą franczyzobiorcę do sieci franczyzy w Polsce o szybkim zwrocie inwestycji oraz niskiej kwocie wkładu własnego w pizzerię.

Co zatem należy zrobić aby stać się częścią sieci pizzerii Biesiadowo?

  1. Znaleźć odpowiedni lokal oraz skonsultować z działem szkoleń czy lokalizacja potencjalnej pizzerii nie koliduje z innym lokalem naszej sieci.
  2. Podpisać umowę najmu lokalu.
  3. Podpisać umowę franczyzową.
  4. Projektant z polecenia franczyzodawcy wykonuje projekt technologiczny obowiązujący zgodnie z normami Sanepidu.
  5. Wykonać remont lokalu.
  6. Wyposażyć lokalu w sprzęt niezbędny do funkcjonowania pizzerii
  7. Przejść szkolenie. Wszystkie szkolenia są darmowe przez cały okres obowiązywania umowy

Czas, w którym dochodzi do otwarcia pizzerii zazwyczaj następuje w okresie jednego miesiąca od podpisania umowy. Oczywiście termin ten uzależniony jest od pierwotnego stanu lokalu.

Koszt inwestycji zaczyna się od 42 tys. zł, co powoduje błyskawiczny zwrot z inwestycji środków. Miesięczna opłata z tytułu franczyzy wynosi 1000 zł netto i jest niezależna od wysokości osiąganych obrotów. Aby dołączyć do sieci i otworzyć własną pizzerię Biesiadowo nie trzeba posiadać doświadczenia w branży gastronomicznej. 

Powrót

Może Cię również zainteresować

Jaka potrawa oprócz pizzy kojarzy Ci się z Włochami? Z pewnością odpowiedź brzmi: „Makaron”. Tworząc menu Biesiadowo makaron postawiliśmy na dość wysokiej pozycji.
Mecz, maraton filmowy, spotkanie z przyjaciółmi – zobacz jakie możesz zamówić przekąski niezależnie od okazji. Wejdź na biesiadowo.pl i sprawdź jakie możesz zamówić z dostawą
Pierwszy dzień wiosny zawsze zwiększa ilość zamówień na tę zdrowszą część naszego menu. Nasi Klienci mają apetyt na pizzę z zielonymi dodatkami, sałatki, tortille, a nawet frytki z batatów

NASZE MARKI