Jak do nas dołączyć?

Jak do nas dołączyć?

Pewnie choć raz zastanawialiście się jak dołączyć do naszej sieci pizzerii?

Wbrew pozorom, aby stać się częścią największej sieci pizzerii w Polsce, należy zrealizować kilka etapów, które składają się na otwarcie własnego biznesu. Koncepcja pomysłu na własną franczyzę z P.P.H.U. „Wojtex” od samego początku w swoim założeniu ma stworzenie przejrzystych warunków, które wprowadzą franczyzobiorcę do sieci franczyzy w Polsce o szybkim zwrocie inwestycji oraz niskiej kwocie wkładu własnego w pizzerię.

Co zatem należy zrobić aby stać się częścią sieci pizzerii Biesiadowo?

  1. Podpisanie umowy franczyzowej.
  2. Znalezienie lokalu w okresie 6-ciu miesięcy od podpisania umowy oraz konsultacja lokalizacji z działem szkoleń.Franczyzodawca oferuje pomoc przy poszukiwaniu lokalu - Franczyzodawca deklaruje aktywną pomoc w znalezieniu przez Franczyzobiorcę lokalu użytkowego w którym będzie prowadzony lokal gastronomiczny.
  3. Analiza finansowa.
  4. Projektant z polecenia franczyzodawcy wykonuje projekt technologiczny zgodny z normami Sanepidu.
  5. Remont lokalu.
  6. Wyposażenie lokalu w sprzęt niezbędny do funkcjonowania pizzerii.
  7. Szkolenie kadry pracowniczej. Szkolenie wprowadzające jest darmowe.

Czas, w którym dochodzi do otwarcia pizzerii zazwyczaj następuje w okresie jednego miesiąca od podpisania umowy. Oczywiście termin ten uzależniony jest od pierwotnego stanu lokalu.

Koszt inwestycji zaczyna się od 55 tys. zł, co powoduje błyskawiczny zwrot z inwestycji środków. Opłata franczyzowa wynosi1250 zł miesięcznie + 1% miesięcznego przychodu netto uzyskanego z prowadzenia lokalu.
Aby dołączyć do sieci i otworzyć własną pizzerię Biesiadowo nie trzeba posiadać doświadczenia w branży gastronomicznej.

Powrót

Może Cię również zainteresować

Nie wiesz, na co masz ochotę? Postaw na swoją kreatywność. Odwiedź Biesiadowo, Pomyśl chwilę, Weź coś wymyśl i zaskocz wszystkich swoją konwencją.
Nie od dziś wiadomo, że w grupie siła. W Biesiadowie także zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszym menu wygodnie rozsiadło się Biesiadne Trio
Mimo że Biesiadowo to przede wszystkim sieć pizzerii, staramy się zapewnić klientom pełną gamę posiłków. Dania obiadowe to bardzo istotny filar naszego menu.

NASZE MARKI