Jak do nas dołączyć?

Jak do nas dołączyć?

Pewnie choć raz zastanawialiście się jak dołączyć do naszej sieci pizzerii?

Wbrew pozorom, aby stać się częścią największej sieci pizzerii w Polsce, należy zrealizować kilka etapów, które składają się na otwarcie własnego biznesu. Koncepcja pomysłu na własną franczyzę z P.P.H.U. „Wojtex” od samego początku w swoim założeniu ma stworzenie przejrzystych warunków, które wprowadzą franczyzobiorcę do sieci franczyzy w Polsce o szybkim zwrocie inwestycji oraz niskiej kwocie wkładu własnego w pizzerię.

Co zatem należy zrobić aby stać się częścią sieci pizzerii Biesiadowo?

  1. Podpisanie umowy franczyzowej.
  2. Znalezienie lokalu w okresie 6-ciu miesięcy od podpisania umowy oraz konsultacja lokalizacji z działem szkoleń.Franczyzodawca oferuje pomoc przy poszukiwaniu lokalu - Franczyzodawca deklaruje aktywną pomoc w znalezieniu przez Franczyzobiorcę lokalu użytkowego w którym będzie prowadzony lokal gastronomiczny.
  3. Analiza finansowa.
  4. Projektant z polecenia franczyzodawcy wykonuje projekt technologiczny zgodny z normami Sanepidu.
  5. Remont lokalu.
  6. Wyposażenie lokalu w sprzęt niezbędny do funkcjonowania pizzerii.
  7. Szkolenie kadry pracowniczej. Szkolenie wprowadzające jest darmowe.

Czas, w którym dochodzi do otwarcia pizzerii zazwyczaj następuje w okresie jednego miesiąca od podpisania umowy. Oczywiście termin ten uzależniony jest od pierwotnego stanu lokalu.

Koszt inwestycji zaczyna się od 55 tys. zł, co powoduje błyskawiczny zwrot z inwestycji środków. Opłata franczyzowa wynosi1250 zł miesięcznie + 1% miesięcznego przychodu netto uzyskanego z prowadzenia lokalu.
Aby dołączyć do sieci i otworzyć własną pizzerię Biesiadowo nie trzeba posiadać doświadczenia w branży gastronomicznej.

Powrót

Może Cię również zainteresować

Sieć pizzerii Biesiadowo wprowadziła nowe zabawki, które pewnością rozbawią i ucieszą zarówno dzieci, jak i dorosłych - zabawki kiwaczki! Każde zamówienie „zestawu z zabawką” w naszej restauracji otrzymuje dodatkowo sprężynowego kiwaczka.
Pizza jest jednym z najbardziej popularnych dań na całym świecie, a różne kontynenty mają swoje unikalne wersje tego dania, dostosowane do lokalnych smaków i tradycji.
Franczyza to popularny model biznesowy, który umożliwia przedsiębiorcom i inwestorom korzystanie z sprawdzonych koncepcji biznesowych i znanych marek.

NASZE MARKI