Bez dowozów nie ma gastronomii

Bez dowozów nie ma gastronomii

Klienci wymagają od nas mobilności, a my staramy się sprostać ich oczekiwaniom i udoskonalamy dostawy aby te były jeszcze bardziej profesjonalne i zgodne z wymaganiami.


Klienci, którzy cenią sobie wygodę oraz szybkie posiłki często wybierają nasze menu na dowóz. Jeszcze kilka lat wstecz tylko nieliczni korzystali z tej formy zamawiania jedzenia. Z biegiem czasu wraz z rozwojem  i popularyzacją smartfonów rynek delivery znacząco się rozwinął, a wskutek postępu technologii liczba zamówień on-line po dzień dzisiejszy odnotowuje tendencje wzrostowe.

Jedzenie na dowóz daje konsumentom poczucie komfortu. To usługa dzięki której Klienci zaoszczędzają czas oraz możliwość poświęcenia czasu na inne zajęcia niż gotowanie jedzenia.

Styl życia Polaków zmienia się. Przez całą dobę mogą oni zamawiać posiłki. Biesiadowo daje im możliwość dostępu do pizzy, dań obiadowych oraz przekąsek w dowolnym czasie.

Zamawianie jedzenia on-line w gastronomii jest elementem obowiązkowym. W sieci pizzerii Biesiadowo oferujemy zamawianie jedzenia na miejscu, z odbiorem własnym oraz z dowozem. Menu Klienci mogą zamawiać za pośrednictwem telefonu, aplikacji do zamawiania jedzenia on-line oraz za pomocą aplikacji mobilnych.

Sieć pizzerii Biesiadowo to najszybciej rozwijająca się siec franczyzowa w Polsce. To idealne rozwiązanie dla chcących uruchomić własną działalność związaną z prowadzeniem gastronomii. Dołączając do Biesiadowa franczyzobiorca może liczyć na szybki zwrot inwestycji przy niskim nakładzie finansowym.

Powrót

Może Cię również zainteresować

Jaka potrawa oprócz pizzy kojarzy Ci się z Włochami? Z pewnością odpowiedź brzmi: „Makaron”. Tworząc menu Biesiadowo makaron postawiliśmy na dość wysokiej pozycji.
Mecz, maraton filmowy, spotkanie z przyjaciółmi – zobacz jakie możesz zamówić przekąski niezależnie od okazji. Wejdź na biesiadowo.pl i sprawdź jakie możesz zamówić z dostawą
Pierwszy dzień wiosny zawsze zwiększa ilość zamówień na tę zdrowszą część naszego menu. Nasi Klienci mają apetyt na pizzę z zielonymi dodatkami, sałatki, tortille, a nawet frytki z batatów

NASZE MARKI