Mamy największą pizzę w Polsce pokrytą złotem

Mamy największą pizzę w Polsce pokrytą złotem

Czy wiecie, że pizza Biesiadowo zyskała tytuł największej pizzy pokrytej złotem?

Jako marka z 13-letnim doświadczeniem na rynku, w temacie pizzy zrobiliśmy już niemal wszystko. Aby po raz kolejny podnieść poprzeczkę, postanowiliśmy stawić czoła nie lada wyzwaniu. Swoje uczestnictwo zgłosiliśmy w biciu rekordu Polski.

Postanowiliśmy przygotować największą złotą pizzę. Pokrycie pizzy 23-karatowym, jadalnym złotem to czasochłonne  -  jego płatki są niezwykle delikatne i łatwo się rwą. Nasi pizzermeni podołali zadaniu i tym samym ustanowili nowy rekord Polski. Złota pizza mierzyła 60 cm średnicy i ważyła ponad 1,8 kg. Rekordowa pizza została następnie wylicytowana na aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zwycięska kwota w wysokości 1025 zł zasiliła konto fundacji.

Biesiadowo jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych sieci pizzerii w Polsce. Pod nazwą marki działa niemalże 100 lokali. Biesiadowo to smaczna kuchnia, oryginalne nazwy dań oraz wyjątkowa atmosfera. Flagowym daniem konceptu jest pizza o średnicy 57 cm.

Charakterystyczny dla sieci jest również wygląd lokali utrzymany w stylu tradycyjnej, polskiej chaty.

Biesiadowo to nie tylko pizza - w naszych lokalach można skosztować dań obiadowych, zapiekanek oraz burgerów ze 100% wołowiny.

Powrót

Może Cię również zainteresować

Jaka potrawa oprócz pizzy kojarzy Ci się z Włochami? Z pewnością odpowiedź brzmi: „Makaron”. Tworząc menu Biesiadowo makaron postawiliśmy na dość wysokiej pozycji.
Mecz, maraton filmowy, spotkanie z przyjaciółmi – zobacz jakie możesz zamówić przekąski niezależnie od okazji. Wejdź na biesiadowo.pl i sprawdź jakie możesz zamówić z dostawą
Pierwszy dzień wiosny zawsze zwiększa ilość zamówień na tę zdrowszą część naszego menu. Nasi Klienci mają apetyt na pizzę z zielonymi dodatkami, sałatki, tortille, a nawet frytki z batatów

NASZE MARKI