Mamy największą pizzę w Polsce pokrytą złotem

Mamy największą pizzę w Polsce pokrytą złotem

Czy wiecie, że pizza Biesiadowo zyskała tytuł największej pizzy pokrytej złotem?

Jako marka z 13-letnim doświadczeniem na rynku, w temacie pizzy zrobiliśmy już niemal wszystko. Aby po raz kolejny podnieść poprzeczkę, postanowiliśmy stawić czoła nie lada wyzwaniu. Swoje uczestnictwo zgłosiliśmy w biciu rekordu Polski.

Postanowiliśmy przygotować największą złotą pizzę. Pokrycie pizzy 23-karatowym, jadalnym złotem to czasochłonne  -  jego płatki są niezwykle delikatne i łatwo się rwą. Nasi pizzermeni podołali zadaniu i tym samym ustanowili nowy rekord Polski. Złota pizza mierzyła 60 cm średnicy i ważyła ponad 1,8 kg. Rekordowa pizza została następnie wylicytowana na aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zwycięska kwota w wysokości 1025 zł zasiliła konto fundacji.

Biesiadowo jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych sieci pizzerii w Polsce. Pod nazwą marki działa niemalże 100 lokali. Biesiadowo to smaczna kuchnia, oryginalne nazwy dań oraz wyjątkowa atmosfera. Flagowym daniem konceptu jest pizza o średnicy 57 cm.

Charakterystyczny dla sieci jest również wygląd lokali utrzymany w stylu tradycyjnej, polskiej chaty.

Biesiadowo to nie tylko pizza - w naszych lokalach można skosztować dań obiadowych, zapiekanek oraz burgerów ze 100% wołowiny.

Powrót

Może Cię również zainteresować

Zobacz jakie zestawy przygotowaliśmy dla najmłodszych.
Pewnie choć raz zastanawialiście się jak dołączyć do naszej sieci pizzerii?
Od 13 lat niejeden próbował zdobyć przepis na ciasto do naszej pizzy. Sprawdź jak powstaje nasza pizza.

NASZE MARKI