Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Wojtex – znamy przepis na Twój sukces

Na swoim koncie posiada wiele konceptów franczyzowych, od lat sprzedaje sprawdzone pomysły na biznes oraz udowadnia, jak znacząco można obniżyć koszt inwestycji. Obecnie w swoim portfolio największy operator marek franczyzowych w Polsce posiada ponad 100 prężnie działających punktów w formie konceptów franczyzowych. Mowa o firmie Wojtex.

Wojtex jest wiodącym operatorem franczyzowym w Polsce. Flagową marką firmy jest znana wszystkim sieć pizzerii Biesiadowo, która rozpoczęła swoją działalność w 2007 r.

Połączenie polskiego folkloru z najpopularniejszą potrawą na świecie okazało się strzałem w dziesiątkę, a sieć w ciągu kilku lat rozrosła się w błyskawicznym tempie.

Oprócz Biesiadowa, w portfolio firmy możemy znaleźć markę Piramid Pizza, specjalizującą się w produkcji pizzy, oraz markę Western Chicken rodem z Dzikiego Zachodu, która przyciąga uwagę klimatycznym stylem oraz serwowanymi daniami z chrupiącym kurczakiem w złocistej panierce. Niski nakład finansowy, szybki zwrot z inwestycji oraz elastyczna oferta współpracy sprawiają, że Western Chicken jest jednym z najkorzystniejszych systemów franczyzowych dostępnych na rynku.

Wojtex również jest właścicielem najmniejszych kawiarni w Polsce. Mini kawiarnie Coffeeloffee powstają już na 6 mkw. i specjalizują się głównie w sprzedaży kawy na wynos.

Oprócz lokali stacjonarnych w ofercie Wojtexu znajdują się także koncepty inspirowane panującą na rynku modą typu street food. Western Tortilla to koncept, który oferuje sprzedaż tortilli z chrupiącym kurczakiem w różnych wariantach smakowych. W menu figurują tortille klasyczne i orientalne z nutą egzotycznych przypraw i ziół.

Najmłodszym brandem jest Speedy Romano – sieć pizzerii na dowóz.

Zespół Wojtex uważnie wsłuchuje się w potrzeby rynku i błyskawicznie na nie odpowiada.

Najmłodszą marką Wojtex jest Zjemy.co – najnowsza aplikacja do zamawiania jedzenia  on-line. W swojej bazie posiada już niemalże tysiąc restauracji. Każdego dnia zespół Wojtex dąży do osiągniecia celu jakim jest umożliwienie Polakom zamawianie jedzenia przez Internet w każdym zakątku Polski.

Powrót

Może Cię również zainteresować

Jaka potrawa oprócz pizzy kojarzy Ci się z Włochami? Z pewnością odpowiedź brzmi: „Makaron”. Tworząc menu Biesiadowo makaron postawiliśmy na dość wysokiej pozycji.
Mecz, maraton filmowy, spotkanie z przyjaciółmi – zobacz jakie możesz zamówić przekąski niezależnie od okazji. Wejdź na biesiadowo.pl i sprawdź jakie możesz zamówić z dostawą
Pierwszy dzień wiosny zawsze zwiększa ilość zamówień na tę zdrowszą część naszego menu. Nasi Klienci mają apetyt na pizzę z zielonymi dodatkami, sałatki, tortille, a nawet frytki z batatów

NASZE MARKI