Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Wojtex – znamy przepis na Twój sukces

Na swoim koncie posiada wiele konceptów franczyzowych, od lat sprzedaje sprawdzone pomysły na biznes oraz udowadnia, jak znacząco można obniżyć koszt inwestycji. Obecnie w swoim portfolio największy operator marek franczyzowych w Polsce posiada ponad 100 prężnie działających punktów w formie konceptów franczyzowych. Mowa o firmie Wojtex.

Wojtex jest wiodącym operatorem franczyzowym w Polsce. Flagową marką firmy jest znana wszystkim sieć pizzerii Biesiadowo, która rozpoczęła swoją działalność w 2007 r.

Połączenie polskiego folkloru z najpopularniejszą potrawą na świecie okazało się strzałem w dziesiątkę, a sieć w ciągu kilku lat rozrosła się w błyskawicznym tempie.

Oprócz Biesiadowa, w portfolio firmy możemy znaleźć markę Piramid Pizza, specjalizującą się w produkcji pizzy, oraz markę Western Chicken rodem z Dzikiego Zachodu, która przyciąga uwagę klimatycznym stylem oraz serwowanymi daniami z chrupiącym kurczakiem w złocistej panierce. Niski nakład finansowy, szybki zwrot z inwestycji oraz elastyczna oferta współpracy sprawiają, że Western Chicken jest jednym z najkorzystniejszych systemów franczyzowych dostępnych na rynku.

Wojtex również jest właścicielem najmniejszych kawiarni w Polsce. Mini kawiarnie Coffeeloffee powstają już na 6 mkw. i specjalizują się głównie w sprzedaży kawy na wynos.

Oprócz lokali stacjonarnych w ofercie Wojtexu znajdują się także koncepty inspirowane panującą na rynku modą typu street food. Western Tortilla to koncept, który oferuje sprzedaż tortilli z chrupiącym kurczakiem w różnych wariantach smakowych. W menu figurują tortille klasyczne i orientalne z nutą egzotycznych przypraw i ziół.

Najmłodszym brandem jest Speedy Romano – sieć pizzerii na dowóz.

Zespół Wojtex uważnie wsłuchuje się w potrzeby rynku i błyskawicznie na nie odpowiada.

Najmłodszą marką Wojtex jest Zjemy.co – najnowsza aplikacja do zamawiania jedzenia  on-line. W swojej bazie posiada już niemalże tysiąc restauracji. Każdego dnia zespół Wojtex dąży do osiągniecia celu jakim jest umożliwienie Polakom zamawianie jedzenia przez Internet w każdym zakątku Polski.

Powrót

Może Cię również zainteresować

Zobacz jakie zestawy przygotowaliśmy dla najmłodszych.
Pewnie choć raz zastanawialiście się jak dołączyć do naszej sieci pizzerii?
Od 13 lat niejeden próbował zdobyć przepis na ciasto do naszej pizzy. Sprawdź jak powstaje nasza pizza.

NASZE MARKI