Zestaw z zabawką w Biesiadowie

Zestaw z zabawką w Biesiadowie

Z myślą o najmłodszych Klientach zarząd wspólnie z działem marketingu zadecydowali o wzbogacenie oferty Biesiadowo o zestawy z kreatywnymi zabawkami w trzech odsłonach smakowych:

  1. Pizza z szynką i ananasem, soczek, zabawka
  2. Pizza z szynką, soczek, zabawka
  3. Nuggetsy, frytki, soczek, zabawka

Dlaczego zestawy?

Sieć pizzerii Biesiadowo może poszczycić się szeroką ofertą menu. Jednak znaleźliśmy jeszcze miejsce na coś wyjątkowego – zestawy dla dzieci z zabawką. Poza smacznymi przekąskami w postaci frytek oraz nuggetsów w kolorowym boxie, na dzieci czekają owocowy soczek oraz zabawka z kolekcji Fidgitrix. Dla małych klientów proponujemy również pizzę z dołączoną zabawką oraz soczkiem.

Kostka Fidgitrix to kolekcja zabawek, która daje dzieciom możliwość rozwijania manualnych umiejętności. Aż 6 funkcji zabawy! Możesz bawić się w przesuwanie rączek, obracanie nóżek, potrząsanie grzywy, a nawet klikanie buzi. Zbierz całą rodzinkę śmiesznych kostek-figurek do której należą:

Punk – ten biały stworek o nienagannej fryzurze zabawnie potrząsa swoimi kolorowymi włosami. W rytm muzyki może również do tańca porwać swoje rączki oraz nóżki. Sprawdź co jeszcze kryje w sobie Punk.

Bunny – słodki różowy króliczek-kostka, który potrafi ruszać swoimi długimi uszkami. W zabawie rusza swoim pyszczkiem i łapkami. Zaproś go do zabawy.

Trash – ta pomarańczowa kostka potrafi otwierać pokrywkę oraz poruszać podstawą, a jego śmieszny nosek rozbawi każde dziecko. Zobacz ile trików kryje w sobie Trash.

Tiki – ruchomy ananas na głowie, niebieskie rączki, pomarańczowe nóżki. Zobacz jakie inne funkcje zabawy posiada egzotyczny stworek. Weź go do swojej kolekcji.

Teevee – ta zielona figurka-telewizor zabawnie kręci się dookoła oraz porusza antenką. Możesz także przesuwać jego rączki oraz sprawić, że jego uśmiech będzie szeroki. Odkryj wszystkie 6 trików Teevee.

Zbierz całą kolekcję   kostek Fidgitrix.

Oferta dostępna do wyczerpania zapasów. Dostępność zabawek sprawdź na miejscu w restauracji lub zamów losowo na www.biesiadowo.pl

Powrót

Może Cię również zainteresować

Pewnie choć raz zastanawialiście się jak dołączyć do naszej sieci pizzerii?
Od 13 lat niejeden próbował zdobyć przepis na ciasto do naszej pizzy. Sprawdź jak powstaje nasza pizza.
Połowa naszych klientów wybiera pizzę na dowóz

NASZE MARKI