Zestaw z zabawką w Biesiadowie

Zestaw z zabawką w Biesiadowie

Z myślą o najmłodszych Klientach zarząd wspólnie z działem marketingu zadecydowali o wzbogacenie oferty Biesiadowo o zestawy z kreatywnymi zabawkami w trzech odsłonach smakowych:

  1. Pizza z szynką i ananasem, soczek, zabawka
  2. Pizza z szynką, soczek, zabawka
  3. Nuggetsy, frytki, soczek, zabawka

Dlaczego zestawy?

Sieć pizzerii Biesiadowo może poszczycić się szeroką ofertą menu. Jednak znaleźliśmy jeszcze miejsce na coś wyjątkowego – zestawy dla dzieci z zabawką. Poza smacznymi przekąskami w postaci frytek oraz nuggetsów w kolorowym boxie, na dzieci czekają owocowy soczek oraz zabawka z kolekcji Fidgitrix. Dla małych klientów proponujemy również pizzę z dołączoną zabawką oraz soczkiem.

Kostka Fidgitrix to kolekcja zabawek, która daje dzieciom możliwość rozwijania manualnych umiejętności. Aż 6 funkcji zabawy! Możesz bawić się w przesuwanie rączek, obracanie nóżek, potrząsanie grzywy, a nawet klikanie buzi. Zbierz całą rodzinkę śmiesznych kostek-figurek do której należą:

Punk – ten biały stworek o nienagannej fryzurze zabawnie potrząsa swoimi kolorowymi włosami. W rytm muzyki może również do tańca porwać swoje rączki oraz nóżki. Sprawdź co jeszcze kryje w sobie Punk.

Bunny – słodki różowy króliczek-kostka, który potrafi ruszać swoimi długimi uszkami. W zabawie rusza swoim pyszczkiem i łapkami. Zaproś go do zabawy.

Trash – ta pomarańczowa kostka potrafi otwierać pokrywkę oraz poruszać podstawą, a jego śmieszny nosek rozbawi każde dziecko. Zobacz ile trików kryje w sobie Trash.

Tiki – ruchomy ananas na głowie, niebieskie rączki, pomarańczowe nóżki. Zobacz jakie inne funkcje zabawy posiada egzotyczny stworek. Weź go do swojej kolekcji.

Teevee – ta zielona figurka-telewizor zabawnie kręci się dookoła oraz porusza antenką. Możesz także przesuwać jego rączki oraz sprawić, że jego uśmiech będzie szeroki. Odkryj wszystkie 6 trików Teevee.

Zbierz całą kolekcję   kostek Fidgitrix.

Oferta dostępna do wyczerpania zapasów. Dostępność zabawek sprawdź na miejscu w restauracji lub zamów losowo na www.biesiadowo.pl

Powrót

Może Cię również zainteresować

Sieć pizzerii Biesiadowo wprowadziła nowe zabawki, które pewnością rozbawią i ucieszą zarówno dzieci, jak i dorosłych - zabawki kiwaczki! Każde zamówienie „zestawu z zabawką” w naszej restauracji otrzymuje dodatkowo sprężynowego kiwaczka.
Pizza jest jednym z najbardziej popularnych dań na całym świecie, a różne kontynenty mają swoje unikalne wersje tego dania, dostosowane do lokalnych smaków i tradycji.
Franczyza to popularny model biznesowy, który umożliwia przedsiębiorcom i inwestorom korzystanie z sprawdzonych koncepcji biznesowych i znanych marek.

NASZE MARKI