Jak otworzyć pizzerię – własny biznes gastronomiczny

PROMOCJA! Otwórz własną pizzerię, a piec do pizzy otrzymasz za 1 zł !

Jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się siecią pizzerii. Obecnie jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się sieci gastronomicznych w Polsce. Popularność zyskaliśmy dzięki mega wielkiej, pysznej pizzy o średnicy 57 cm serwowanej w naszych lokalach. Posiadamy najkorzystniejszy w Polsce system franczyzowy. Franczyzobiorca we własny lokal inwestuje od 42 000 zł, dzięki czemu inwestycja ma szanse zwrócić się błyskawicznie. Franczyzobiorcy, którzy jako pierwsi otworzyli lokale w naszej sieci, posiadają już kolejne swoje lokale, co dowodzi, że inwestycja ta jest naprawdę opłacalna.

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Zapewniamy pomoc oraz pełne wsparcie podczas otwierania lokalu jak i podczas prowadzenia działalności. Franczyzobiorca może liczyć na darmowe szkolenia personelu. Prowadzimy własną hurtownię zaopatrzenia pizzerii, dzięki czemu franczyzobiorca otrzymuje starannie wyselekcjonowane wysokiej jakości produkty w bardzo korzystnych cenach .

Przewidywana suma inwestycji

Przy lokalu około 70 m 2 jest to kwota od 42 000 zł, nie pobieramy opłaty licencyjnej.

Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 1000 zł.

Podstawowe wymagania


Brakuje Ci środków na rozkręcenie własnego biznesu?

Zobacz jak możemy Ci pomóc! Proponujemy atrakcyjne warunki kredytowania sprzętu w Twojej gastronomii. Gwarantujemy leasingi inwestującym w branżę gastronomiczną(zarówno osobom fizycznym jak i prowadzącym własną działalność gospodarczą). Współpracujemy z doświadczonymi firmami w kredytowaniu biznesów gastronomicznych. Skorzystaj z wiedzy naszych doradców finansowych i pozyskaj kredytowanie na rozwój swojej działalności gastronomicznej.
Masterfranczyza

Franczyzowa sieć pizzerii Biesiadowo i Crazy Piramid Pizza w ciągu dwóch lat działalności na rynku Polskim zdobyła kilkudziesięciu zadowolonych klientów. 

Firma PPHU Wojtex poszukuje do współpracy osoby przedsiębiorcze jako Master Franczyzobiorców poza granicami kraju.Zadaniem Master Franczyzobiorcy będzie pozyskiwanie nowych lokalizacji franczyzowych na podległym terenie i pełna obsługa logistyczna. Opłata roczna za przystąpienie do sieci wynosi jedyne 2500 EUR. 

Zadaniem Master Franczyzobiorcy jest otworzenie pierwszego lokalu, koszt inwestycji to kwota od 20 000 EUR. 

Doświadczenie jest sukcesem. My je mamy.

Wojciech Goduński
Właściciel sieci
Kontakt wyłącznie w sprawie franczyzy

tel. 792 433 601
Numer ten nie służy do zamawiania pizzy
email:w.godunski@wojtex.net
 

NASZE MARKI