Biesiadowo z nową ofertą zabawek w zestawach dla dzieci

Biesiadowo z nową ofertą zabawek w zestawach dla dzieci

Biesiadowo to sieć pizzerii skierowana do całej rodziny. Z myślą o naszych najmłodszych klientach staramy się, by zestawy z zabawką były jak najatrakcyjniejsze.

Biesiadowo z zestawami dla dzieci

Po olbrzymim zainteresowaniu zabawkami z kolekcji Fidgitrix, a następnie sukcesie pluszowych zawieszek i fidget spinnerów, zdecydowaliśmy się na zaktualizowanie oferty zestawów dla dzieci w sieci pizzerii Biesiadowo.

Od niedawna w ofercie naszej pizzerii dostępne są nowe zabawki. Do każdego zamówionego zestawu z zabawką dodajemy jednego ze skaczących elfów. Zbierz całą kolekcję i zobacz, jak wysoko potrafią wzbić się w niebo!

Nasz zestaw z zabawką, oprócz wspomnianej, składa się również z soku oraz jednej z trzech pozycji z menu. Do wyboru są:

  1. pizza z szynką,
  2. pizza z szynką i ananasem,
  3. nuggetsy z frytkami.

Pizzerię Biesiadowo w twojej okolicy znajdziesz w zakładce menu.

Powrót

Może Cię również zainteresować

Nie wiesz, na co masz ochotę? Postaw na swoją kreatywność. Odwiedź Biesiadowo, Pomyśl chwilę, Weź coś wymyśl i zaskocz wszystkich swoją konwencją.
Nie od dziś wiadomo, że w grupie siła. W Biesiadowie także zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszym menu wygodnie rozsiadło się Biesiadne Trio
Mimo że Biesiadowo to przede wszystkim sieć pizzerii, staramy się zapewnić klientom pełną gamę posiłków. Dania obiadowe to bardzo istotny filar naszego menu.

NASZE MARKI