Aktualności Biesiadowo

2018-10-03
Już dziś - zapraszamy do Zielonej Góry

Pragniemy serdecznie zaprosić Was na wielkie otwarcie pizzerii w Zielonej Górze! U nas najesz się do syta i poczujesz swojski klimat. Zapraszamy!

2018-09-27
Biesiadowo w Piotrkowie Trybunalskim

Mieszkańcy Piotrkowa! Wkrótce otwarcie naszego Biesiadowa w Piotrkowie Trybunalskim, remontujemy lokal i zaczynamy.

Więcej informacji podamy niebawem.

2018-07-06
Witamy w Nowym Targu

Pragniemy serdecznie zaprosić Was do pizzerii w Nowym Targu! U nas najesz się do syta i poczujesz swojski klimat. Zapraszamy!

2018-03-14
Biesiadowo w Gostyninie

Mieszkańcy Gostynina! Specjalnie dla miłośników swojskich klimatów oraz włoskiej kuchni, pracujemy nad powstaniem nowej pizzerii. Takich smaków jeszcze u Was nie było! Więcej informacji podamy niebawem.

2018-03-02
Już jutro wielkie otwarcie w Opocznie!

Mieszkańcy Opoczna i okolic! Już jutro poznacie smaki Biesiadowa. Wystrój inspirowany staropolską chatą, swojskie smaki i oczywiście największa pizza w mieście! Zapraszamy!

2018-01-25
Powrót Biesiadowo w Tarchominie

Drodzy Pizzożercy! Już jutro wielki powrót naszej pizzerii w Tarchominie. Nowy lokal, jeszcze lepsze smaki. Warszawa, ul. Odkryta 53. Zapraszamy!

2018-01-18
Już jutro wielkie otwarcie we Włocławku

Drodzy Miłośnicy pizzy! Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia! Już 19 stycznia wielkie otwarcie - odwiedźcie naszą nową pizzerię we Włocławku. Pyszne pizze i nie tylko! Przyjdź, a na pewno nie pożałujesz!

2017-12-29
Biesiadowo w Opocznie

Drodzy pizzożercy (i nie tylko) - już za chwilę otwieramy nowy lokal w Opocznie. Takiej pizzy jeszcze nie było w Waszym mieście. O terminie otwarcia, poinformujemy wkrótce!

2017-12-06
Już dziś wielkie otwarcie w Garwolinie!

Mieszkańcy Garwolina i nie tylko! Mamy dla Was super wieści! To już dziś! Wielkie otwarcie pizzerii. Owiedź nas: ul. Janusza Korczaka 46 Garwolin! Największa i najlepsza pizza w mieście!

2017-11-09
Włocławek z pizzerią Biesiadowo!

Już wkrótce we Włocławku wielkie otwarcie nowej pizzerii we Włocławku! Z myślą o miłośnikach pizzy stworzymy miejsce w którym będziecie mogli zjeść potrawy polskiej kuchni, inspirowane włoskimi smakami. Więcej informacji podamy już niebawem.

2017-10-31
Wkrótce otwarcie w Toruniu

Z przyjemnością informujemy, że wkrótce nasza sieć poszerzy się o nowy lokal w Toruniu. Dokładny termin otwarcia zostanie podany w najbliższym czasie. A już dziś serdecznie zapraszamy!

2017-09-26
Huczne otwarcie w Garwolinie

Już wkrótce do sieci pizzerii Biesiadowo dołączy nowy lokal. Tym razem nasza pizzeria pojawi się w Garwolinie. Już dziś serdecznie zapraszamy na huczne otwarcie! Dokładny termin podamy już niebawem.

NASZE MARKI