Aktualności Biesiadowo

2017-08-22
Wielki powrót Biesiadowo w Tarchominie!

Dla wszystkich pizzożerców mamy wspaniałą wiadomość! Już wkrótce wielki powrót pizzerii w Tarchominie! Jeszcze lepsze smaki oraz doskonały klimat. Już dziś serdecznie zapraszamy na wielkie otwarcie! Dokładny termin podamy już niebawem.

Do zobaczenia!

2017-05-19
Nowa pizzeria w Strzelinie

Temperatura rośnie, a wraz z nią apetyt na coś nowego. Już jutro w Strzelinie otwieramy Biesiadowo. Nowy lokal znajdziecie przy ulicy Mickiewicza 1 obok poczty.
Gorąco polecamy i zapraszamy na największą pizzę w mieście!

2017-05-05
Biesiadowo w Kaliszu

Jeszcze kilka drobnych poprawek i startujemy! Zapraszamy w najbliższy poniedziałek na otwarcie nowej pizzerii Biesiadowo w Kaliszu. Zaczynamy od godz. 12:00! Nie może tam Was zabraknąć :) Do zobaczenia w Kaliszu przy ul. Śródmiejskiej 20.

2017-04-27
Huczne otwarcie w Ełku!

Każdy, kto lubi swojski klimat na pewno odnajdzie się w nowej pizzerii Biesiadowo w Ełku. Huczne otwarcie odbędzie się już dzisiaj. Zapraszamy wszystkich milośników pizzy od godz. 12 do naszego lokalu przy ul. Nadjeziornej 2f. Na pierwszych Klientów czekają niespodzianki. 

Do zobaczenia!

2017-04-21
Strzelin z pizzerią Biesiadowo!

Powoli dobiegają końca prace remontowe kolejnej pizzerii Biesiadowo. Nowy lokal pojawi się już na początku maja w Strzelinie. A my już nie możemy się doczekać i szykujemy dla Was mega atrakcje na otwarcie. Szukajcie nas przy ulicy Mickiewicza 1 ( obok poczty). Do zobaczenia!

2017-03-31
Już jest! Biesiadowo w Warce!

Piękną pogodę i weekend trzeba koniecznie uczcić. Zatem zapraszamy na wielkie otwarcie pizzerii Biesiadowo w Warce. Już jutro czekamy na Was od godz. 11. Do zobaczenia!

2017-03-03
Otwarcie nowej pizzerii!

Z przyjemnością informujemy, żę wkrótce pizzeria Biesiadowo pojawi się w Kaliszu. Huczne otwarcie planowane jest w weekend majowy. Już dziś serdecznie zapraszamy!

2017-02-27
Wkrótce otwarcie w Warce

Już wkrótce do sieci pizzerii Biesiadowo dołączy nowy lokal. Tym razem nasza pizzeria pojawi się w Warce. Już dziś serdecznie zapraszamy na wielkie otwarcie! Dokładny termin podamy już niebawem.

2017-02-04
Otwarcie w Rudzie Śląskiej!

Zapraszamy serdecznie na wielkie otwarcie pizzerii Biesiadowo w Rudzie Śląskiej! Nasz nowy lokal mieści się przy ulicy Pokoju 18. Czekamy na Was z pyszną pizzą i licznymi atrakcjami. Do zobaczenia!

2016-12-28
Pizzeria Biesiadowo w Ełku

Rośniemy w siłę! Z radością informujemy, że wkrótce nasza sieć pizzerii Biesiadowo powiększy się. Już wiosną otwieramy nowy lokal w Ełku. Serdecznie zapraszamy!

2016-12-15
Biesiadowo w Rudzie Śląskiej

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w nowym roku do naszej sieci Biesiadowo dołączy nowa pizzeria w Rudzie Śląskiej! Już w styczniu planujemy wielkie otwarcie. O dokładnej dacie będziemy informować na bieżąco. Serdecznie zapraszamy!

2016-11-14
Nowy lokal

Wkrótce zostanie otwarty nowy lokal w Gorzowie Wielkopolskim w obiekcie Bowling Słowianka.

NASZE MARKI